Tělo bez duše, duše bez těla

15. května 2012 v 22:56 | Naivní pipinka
Jaj, to zas bude milion keců, že to neni k tématu týdne,ale fuck you:P

Přestávám věřit ve své sebevědomé já (teda pokud zrovna nepíše Dark Artist -vysvětlím později).
Jak mi dokáže hýbat s psychikou..A jak se trapně snažím přesvědčovat, že mi na něm nezáleží.

Včera mi ruplo v bedně a napsala jsem mu první, ačkoliv to tak nenávidím a zakázala jsem si to. Přestávám ovládat samu sebe.. Mno a hádejte. Vyměnili jsme si přesně tři věty, pak musel jít. Tvářila jsem se zas v pohodě, ačkoliv v pohodě nic neni.

Nebo dneska. Viděla jsem ho z dálky.. Mohla jsem umřít štěstím. Bohužel jsem pospíchala. Ale ne, ještě mám tolik vůle,abych se mu nepodřizovala a hrála si na onu nedobytnou potvoru. Celý večer byl na fb online. A já se ještě hloupě utěšuji tim, že se stydí. Houby se stydí, just jsem mu lhostejná.

Nedávno se mě ptal, proč se vlastně tak bojím lásky. A taky proč jsem tak útočná k němu. A správě si odpověděl, že lidi to dělají za nějakým účelem,často že se bojí. A všechno to do sebe tak krásně zapadá. Jsem k tobě utočná,protože tě miluju. Těšim se na ten den, kdy to budu konečně moc říct a nebudu muset vysvětlovat pošetilé chování..

Tak tu tak sedím, utápím se v depce..A sama sebe přesvědčuju o lži..Hezké,že?

Ted' tedy k Dark Artistovi.. Jeden gothik, je celkem fajn, akorát trochu vlezlý.. A pozval mě do čajovny. A protože jídlo/pití zadarmo se zásadně neodmítá tak jdu. Je ironií, že jdu ven s někym, koho znám ani ne týden a s nim na kterým mi tolik záleží furt ne. Nechcu být vtěrka a znova se ptám, kdy teda a on je evidentně typicky mužsky tupý, nebo jsem mu lhostejná.

Myslí jsem u něho a tělem bych nejradši taky byla..Chmm.

A na závěr? Vkládala jsem do našeho výtvarkáře větší naděje, zdál se být fajn, chválil mi kabát../whatever. A dnes prohlásil, že pro něho je gothika jen velká poza. Akceptuji jeho názor, jen jsem to nečekala..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama