Času dost

10. května 2012 v 19:44 | Naivní pipinka
Naštvaná?
Slabé slovo.

My ears were bleeding.
-Majáles.

Jak už jsem již psala, hráli tam komerční shity. Po prvních dvouch písničkách jsem vzdala zacpávání uší,ale pro příště si pořídím špunty do uší.

Slyšela jsem o ní tohleto. Ona jí pomlouvá. Dokolečka ohrané téma, ale překvapilo mě, kdo jí pomlouvá. Někdo s kým se baví s lítosti víceméně.

Tak krásně mi to vycházelo, že jsem mohla jet s autobusem s Levoslavem,nebýt ČD českých drah? ..Spíš zkratku ''času dost'' to vystihuje. ;D ..Áno, zpožední, takže autobus si pěkně odjel.

Celý týden se svírám v křečích stesku (ano,vim že mám narozdíl od Isilme mlčet,ale i tak) a pak když se odhodlám mu napsat na fuckbook..Tak napíše,že nemůže protože musí makat doma,páč zatáhl praxi dneska. Debil.

,,doufám že nejsi naštvaná'' - No to zrovna. :D -napsala jsem

Nebyla jsem totiž naštvaná, ale nasraná. Jsem tak slabá a silná. Tak zranitelná a přesto se tvářim, jakoby nic. Jsem to zvláštní člověk.

Celý rozhovor byl dost napjatý a pak neodepsal, tak jsem ze zlosti dala ''být pro tohoto uživatele offline''

Ted' jsem se dala do online, tak odepsal. A byla jsem na něj hnusná. Tak mi to vyčetl a já kápla božskou. Samozřejmě né natolik,abych prozradila, že mě to že zítra nepujdem ven dožralo.

Aaaaach jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama