Květen 2012

*epic win*

26. května 2012 v 13:21 | Naivní pipinka
S češtinou jsem moc tragédila, nakonec jsem to stihla napsat před první hodinou a nakonec jen o hodině řekla, že si to zkontroluje, a pak si to stejně nezkontrolovala^^

Isilme jsem tamto nakonec řekla, poté kruté smsce...Vážně mě dost nemile překvapile a zamrzela. Asi jsem fakt prostě naivní.

Včera o občance ty arogantní hovada od nás ze třídy rozvedly debatu o tom, že jim vadí, jak se oblíkám. Že prý při jakékolikv zmínce s naší třídou se každému vybavím já. Jo, to byla přesně ta chvíle, kdy mi nebude za rok líto, že odejdu. Ale chápete to? -.- .. Mně se taky nelíbí jejich oblečení a komentuju to snad?.. Ne.
Řekla jsem k tomu jen, že: ,,Je to každého věc jestli podlehne mainstreamu'' a naoko to hodila za hlavu. V hlavě jsem to ale stále rozebírala.
-Ještě aby ne, když jsem slyšela pak ty řeči na moje lásky /ehm..boty:)/ ..Pro info, asi takhle vypadají.
Takže asi si dokážete představit reakce. Ale já je prostě miluju, ikdyž s nima mám skoro 2 metry:D ..

Dneska som chtěla jít na officiální setkání fanoušků Riwwy Nerony, ale ještě jsem o tom ani matce neřekla a hlavně nevim, jak domů.. Končí to o půlnoci a ještě k tomu je to v nějaký prdeli v Praze. Tak ještě nevím,jak to dopadne.. Uvidíme, uvidíme. -Hlavně když osoba, co mám možnost mě svést, jen protože už něudělám první poslední,co řekne mě nesveze. *Nevěříčné kroucení hlavou*

Jinak furt píše Dark Artist, nadávám si, protože mi to samosebou zvedá ego. Začínám ho i mít ráda, ale jsem si jista, že to nepřeroste v nic víc. .Ikdyž jak tak celý týden (ne)pozoruji.. S Levoslavem žádný kontakt. A deprese tu pak jsou raz dva.

Nu nic, razím uklízet a překecávat maminku na ten sraz. Držte mi palce:P

Aktuální dění

24. května 2012 v 21:10 | Naivní pipinka
Tak tu tak sedím, stékají mi slzy po tváři, slzy beznaděje. Kéž by mě ted' češtinářka viděla, jistě by měla trochu soucitu.

Naivně jsem šla ještě jednou za matkou, která mi zdůraznila, že mi nic takovýho nenapíše, že prý by mě s tim stejně ta učitelka poslala doprdele. ..Jak ona to může vědět? .. Prostě, ona byla vždycky ta 'správná' .. Byla šprt.. Pochopitelné.
Táta mi už i podepisoval úkoly ráno v autě, toho bych možná i překecala. Jenomže už slyšel náš rozhovor, takže není naděje.

Spolužáci pro jistotu neodepisují, a když už se někomu dovolám, tak se mu samozřejmě nechtěj skenovat nebo opisovat ta cvičení.

..Pekelná situace. .. A ano, takhle vyvádím 'jen' kvůli češtině. .. Kurdebele porad'te, co mám dělat..

Tolik dobrých věcí, tolik depresí?

24. května 2012 v 20:46 | Naivní pipinka
Už,už jsem skoro měla dopsán ten radostný článek, když tu zas přišla na řadu škola.

..Na talíři je čeština, mám to mezi dvojkou a trojkou a tohle vysvědčení je dost důležitý, chci odtud vypadnout.
..Jenomže. .. Mám mínus už z minulýho pololetí.
..Pak třeba taky jednu pětku za čtenářský deník, který jsem jí ODEVZDÁVALA, ale ona tvrdí, že ho nemá.
..A ted'? .. Zítra bude kontrolovat práci, co nám zadala, když tam nebyla. A já to celé nestihla a kamarádka mi omylem zbalila učebnici. K tomu všemu ještě máme čj první hodinu, takže to fakt nedávám. ..
..Tak jsem si řekla, že pujdu za mamkou, že jí napadne nějaké vhodné řešení..Chtěla jsem, aby mi napsala třebas papírek.. Jenomže místo toho, jsem akorát dostala přednášku o tom, jak jsem blbá a neschopná, stejně jako dnes ráno už.

Aby toho nebylo málo, Isilme mě žádá o to abych jí řekla jistou věc.. Ale já si prostě myslim, že je lepší, když se můžete kámošovi vybrečet na rameni, né se sami utápět v depce.

Pak také Levoslav, který dnes z 90% jezdí nejel, což mi na náladě opravdu nezlepšilo.

Jasné, mohla bych ''zaspat'' nebo zatáhnout školu, ale taková já prostě nejsem. Nejsem jako mí spolužáci.. Neutíkám problémům, ale hrdě jím čelím.. Ten pocit něčeho zakázaného by mě užíral...

Ach jo. Mám chut' vším třísknout a zbavit se všech problémů a to na hodně dlouho... No, pobrečet si zatím postačí.. A to asi také udělám. Goodbye/night.

Tělo bez duše, duše bez těla

15. května 2012 v 22:56 | Naivní pipinka
Jaj, to zas bude milion keců, že to neni k tématu týdne,ale fuck you:P

Přestávám věřit ve své sebevědomé já (teda pokud zrovna nepíše Dark Artist -vysvětlím později).
Jak mi dokáže hýbat s psychikou..A jak se trapně snažím přesvědčovat, že mi na něm nezáleží.

Včera mi ruplo v bedně a napsala jsem mu první, ačkoliv to tak nenávidím a zakázala jsem si to. Přestávám ovládat samu sebe.. Mno a hádejte. Vyměnili jsme si přesně tři věty, pak musel jít. Tvářila jsem se zas v pohodě, ačkoliv v pohodě nic neni.

Nebo dneska. Viděla jsem ho z dálky.. Mohla jsem umřít štěstím. Bohužel jsem pospíchala. Ale ne, ještě mám tolik vůle,abych se mu nepodřizovala a hrála si na onu nedobytnou potvoru. Celý večer byl na fb online. A já se ještě hloupě utěšuji tim, že se stydí. Houby se stydí, just jsem mu lhostejná.

Nedávno se mě ptal, proč se vlastně tak bojím lásky. A taky proč jsem tak útočná k němu. A správě si odpověděl, že lidi to dělají za nějakým účelem,často že se bojí. A všechno to do sebe tak krásně zapadá. Jsem k tobě utočná,protože tě miluju. Těšim se na ten den, kdy to budu konečně moc říct a nebudu muset vysvětlovat pošetilé chování..

Tak tu tak sedím, utápím se v depce..A sama sebe přesvědčuju o lži..Hezké,že?

Ted' tedy k Dark Artistovi.. Jeden gothik, je celkem fajn, akorát trochu vlezlý.. A pozval mě do čajovny. A protože jídlo/pití zadarmo se zásadně neodmítá tak jdu. Je ironií, že jdu ven s někym, koho znám ani ne týden a s nim na kterým mi tolik záleží furt ne. Nechcu být vtěrka a znova se ptám, kdy teda a on je evidentně typicky mužsky tupý, nebo jsem mu lhostejná.

Myslí jsem u něho a tělem bych nejradši taky byla..Chmm.

A na závěr? Vkládala jsem do našeho výtvarkáře větší naděje, zdál se být fajn, chválil mi kabát../whatever. A dnes prohlásil, že pro něho je gothika jen velká poza. Akceptuji jeho názor, jen jsem to nečekala..


Času dost

10. května 2012 v 19:44 | Naivní pipinka
Naštvaná?
Slabé slovo.

Upřímnost nadevše -.-

9. května 2012 v 23:28 | Naivní pipinka
Well, první článek ze všech souhrnů věnuji překvapivě Lefoslafovi.
Haha,kdo první uhodne pointu nadpisu má u mě tofife :P (Ano,Isilme mlčí!)

Dělá mi fakt smíšený pocity,hajzl jeden. Sebedůvěru mi dodává Isilme,Roo a občas Adéla za což jim dlužím velké dík.

Ještě ten den,co jsem tak nasraně napsala ten článek jsem se přihlásila na fuckbook a ani né pár sekund po tom napsal. Ano, to šlo hodně endorfinů ven. :D

Nasledující den pak byla pěkně dlouhá konverzace na fuckbooku a ve čtvrtek a v pátek jsme spolu jeli autobusem. (Hm,v ten čtvrtek jsem musela být děsně sexy, protože jsem si sebou nevzala aknécolour a zrovna mám ksicht plný uhrů..:D) ..A v pátek se jen tak otočím a hádejte kdo na mě čumí ze zadu..Správně,že on. No ty vole. :D ..

O víkendu jsem jen zatiskla slzu v době zombiewalku, kdy jsem byla v Německu. Nebudu lhát, pokoj v pěkně hnusným stylu..Takový ty obrazy ženských s pochmurným výrazem a tak. Ovšem přežrala jsem se tam dosyta...

Pondělí jsem jen proflákala..

V úterý jsem si byla pro sukni do Nosferatu. Po měsíci vskutku pozoruhodné. Další indície k tomu, proč nakupuji v Nosferatu po dlouhém uvážení.
..Kéž by mě tak mile překvapil i bubeník. Tak jo, je to hnusný, ale zkopčím sem přesné znění toho,co napsal. Zdůraznuji napsal, neřekl do očí na zkoušce.

,,Heleďte lidi, mě se to fakt dost blbě řiká, ale upřímě si myslim, že to naše hraní nemá smysl,.hrajeme už cca 8 měsíců a neumíme skoro nic,.Rozhodně to neházim na vás, ja sem tky dost chyběl. Jen prostě, že jsem hrál se 4ma dalšíma lidma a za 2 hodiny jsme dali dohromady víc než mi za necelej rok,.Jeste do toho odešla Jana a třeba Jindra s Honzou na to dost dlabou,. Jestli chcete, najdu vám novýho bicmana,..A omlouvám se hlavně Naivní pipince, Mikimu-Kutilovi a Isilme,. který se do kapely opravdu zapojovali..''

-Hm,zkráceně řečeno, zahrál si s jinou kapelou a evidentně se mu to líbilo víc. A ani nemá koule na to narovinu říct. I slova ''odcházim z kapely'' jsem z něj doslova tahala...Je smutné,že je upřímný, až když nám vrazil kudlu do zad. :/

Více zítra, jsem utahaná jak kočka:P

Hmmmm..

2. května 2012 v 7:26 | Naivní pipinka
Probudit se z depkou neni nic moc, takhle se ráno nezačíná.

I přes všechny ty krásně nadějné výkřiky od Isilme a Roo už nějak ztrácím naději.

A to mi jen neodepsal na pitomou smskou. A já z toho dělám 3.světovou. Chňňň...

Nejhorší je to sledování toho, jak je na fuckbooku a ani nenapíše. Asi začne vlna ignorování.
-Takže at' jako nečeká ,že si k němu sednu, když ani neni schopný odepsat na blbou smsku.

Je to příšerný, co to se mnou dělá. Už se mi o tom zdají i sny. Chňň..

Vážně miluju, když nevím na čem jsem. Fakt jo. :/

Jsem naivní,naivní a ještě jednou naivní.