You don't recognise..

28. dubna 2012 v 20:03 | Naivní pipinka
Už jsem straašlivě dlouho chtěla napsat článek, ale nějak nebyl time.

Od čtvrtka se pár věcí jakože událo.

,,Stisknout srdce, vymačkat city''
by se hodilo více než bych potřebovala..Naivně jsem si myslela, že když bude ted' Levoslav na Moravě (na nějakým koncertě,nebo co to bylo) tak mi to bude lhostejný..Velmi naivní myšlenka. Je tam teprve druhý den z pěti a já začínám postrádat ten zatracený zelený puntík na fuckbooku. Co puntík, prostě jeho celého.
Tudíž se nemůže Isilme divit, že jsem upadla do mé ňufózní nálady, kdy je pro mne všechno roztomilé,awww,boží atd...Neměla mi totiž říkat, že když napíše : ,,já se mám dobře i když sem střízlivý :D ale jen když mám pro koho žít ;) '' tak tim naráží na city ke mně..Blah,jo vim naivní. Ale chci tomu tak zoufale věřit a ona mě v tom jen podporuje. ..Chci znát váš objektivní názor! :P

V pátek jsem si měla vyzvednout pyramidkový obojek, akorát čd (času dost) nezklamaly. Takže nic. Ale to jen tak okrajově.
Okrajově bych ještě mohla dodat ty sympatický kluky v metru, co se sázeli, jestli mám čočky nebo to jsou moje pravé oči. Hehe, mužete sami posoudit :P


Poté jsem spala u spřízněné duše (alias Isilme) a užila jsem si to. :) ..Nerada totiž trávím páteční večery doma, to se vždycky nudím k smrti páč v televizi nic nedávají a na učení jsem moc unavená..A neni s kým pokecat, páč ostatní razí někam na akce..

..Bylo mi jí vážně líto, jak jí, tak i z části její mamky, když jsem viděla tu krutou výměnu názorů..
A pak taky 3 jizvy na památku. ..Na 10 minut to není špatné skore..:D

A ted' nová odezva k popu. Koukaly jsme se na Hannu Montanu. Ouu,god! .. Myslela jsem že jí nakopu doprdele, když jsem viděla, že má na nohou steely..A řetěz a pyramidkový pásek. Kurdebele, jednou už dělá ten fucking pop, tak at' se podle toho také oblíká, a nebere si rock/metal oblečení, když nedělá tu hudbu..A to jsem ještě ani nekomentovala obsah onoho seriálu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama