Chochochó! :D

29. dubna 2012 v 11:13 | Naivní pipinka
Dnes si povíme o Rád'ovi, milé děti.

Musim uznat, že mé ego tak trochu vzrostlo do výšek nebeských, když jsem uviděla ty ''lajky'' na mých fotkách od něho. :D (Ikdyž jestli dostanu ''like'' od Levoslava, tak to nevim, kde bude moje ego..:D)

Je to další z kluků, s nímž mám pozoruhodný vztah.

Tak tedy od začátku.

S Rád'ou jsem se seznámila na jedné chlastačce na chatě, kamž mě pozval Michal (Mike) .. Krátce potom, co začal alkohol rozlévat (plus on měl antibiotika, takže mu to působilo dvojnásob) začla přicházet první upřímnost. ..Upřímnost v podání toho, že ten korzet, co jsem měla na sobě ho vzrušuje, že všeobecně jsou gothičky tak sexy, že se po mně válel, že mi dal ''seriózní'' nabídku k sexu..:D .. Jasněže jsem řekla, že s lidma, co znám jeden den nespím...A pak se to snažil zakecat, že nemyslel sex, že ví ,že bych se s nim nevyspala.. :D ..Ach ti chlapi. :D

Nicméně potom už jsem musela odejít (samozřejmě předtim, než mi chtěl dát ruku na jisté partie, za což měl pěkný škrábanec (muhehe:D) ) a on si mě přidal na fuckbooku.

Dlouho nic, nic, nic.

A pak jednou na zkoušce Mike řekl, že prý o mně básní. :D .. Nechtělo se mi tomu ani za mák věřit.. Ale sebejistě jsem to před ním samozřejmě nedala znát.

Za pár dní v chatu Mike opět řekl cosi jakože by mi ho dohodil. :D ..''Děsně miluju dohazování''

Tak jsem spolka svou zásadu, že klukům nikdy nepíšu první a napsala mu.
..Přišlo mi, že to by l totálně jiný člověk. ..Prostě jak nebyl opilý..Tak z něj nešlo tolik upřímnosti,ale za to zas víc inteligence.

Tvrdil, že si z oné akce nic nepamatuje a že at' vyprávim, protože mu to dosud nikdo nechtěl říct. ..Což by vysvětlovalo, proč se o mě už potom nezajímal. ..zajásalo mé egoistické já.

A tak jsem mu tedy převyprávěla onen rozhovor o nabídce k sexu na což dodal, že to zní vtipně a zdůraznil, že si z toho vážně nic nepamatuje a už musel jít..

Isilme řekla, že si myslí, že je to jen zástěrka, že kecá, prostě chlap.

O pár týdnů později jsem k tomu našla i nezvratný důkaz, jenž už jsem bohužel zapomněla.. :D

Takže nad ním pořád visí takový otazník. ..Mno snad se to všechno vyjasní na další chlastačce, na kterou už jsem předem pozvaná. :) ..
..No prostě jsem naivní pipinka, když doufám, že napíše. ..:D

P.S. Vážně miluju, když moje sestra naštve mámu, a máma pak řve na všechny v okruhu 10 metrů..Nesnášim sestru,nenávidim! ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama