Duben 2012

Sooo stupid

30. dubna 2012 v 18:49 | Naivní pipinka
Jsem na sebe doopravdy fakticky nasraná, fakt jo.
Má naivita vážně nezná mezí.
Proč, tážu se proč.
Proč jsem poslouchala Roo a poslala Levoslavovi tu zkurvenou smsku? (Hm,možná protože je to skvělá kamarádka).

Každopádně ted' si připadám jak největší debil.

...Abych vás zavedla do problému.. Jak už jistě víte, sjednala jsem si s ním rande.
..Jenomže to bych nebyla já,abych si ho nesjednala na den,kdy tu nejsem. Tak mě to asi předevčírem trklo...Mno a to byl ten důvod proč jsem mu napsala. Ještě k tomu první.

Mozek, naivní pipinko, mozek!..

Hádáte správně, že ještě neodepsal. Jasně, je ted' na nějaký chlastačce na Moravě, ale....Tohle mě ničí.

Mno,aspon že tu jedničku z fyziky mám, když už nic.

Chochochó! :D

29. dubna 2012 v 11:13 | Naivní pipinka
Dnes si povíme o Rád'ovi, milé děti.

Musim uznat, že mé ego tak trochu vzrostlo do výšek nebeských, když jsem uviděla ty ''lajky'' na mých fotkách od něho. :D (Ikdyž jestli dostanu ''like'' od Levoslava, tak to nevim, kde bude moje ego..:D)

Je to další z kluků, s nímž mám pozoruhodný vztah.

Tak tedy od začátku.

S Rád'ou jsem se seznámila na jedné chlastačce na chatě, kamž mě pozval Michal (Mike) .. Krátce potom, co začal alkohol rozlévat (plus on měl antibiotika, takže mu to působilo dvojnásob) začla přicházet první upřímnost. ..Upřímnost v podání toho, že ten korzet, co jsem měla na sobě ho vzrušuje, že všeobecně jsou gothičky tak sexy, že se po mně válel, že mi dal ''seriózní'' nabídku k sexu..:D .. Jasněže jsem řekla, že s lidma, co znám jeden den nespím...A pak se to snažil zakecat, že nemyslel sex, že ví ,že bych se s nim nevyspala.. :D ..Ach ti chlapi. :D

Nicméně potom už jsem musela odejít (samozřejmě předtim, než mi chtěl dát ruku na jisté partie, za což měl pěkný škrábanec (muhehe:D) ) a on si mě přidal na fuckbooku.

Dlouho nic, nic, nic.

A pak jednou na zkoušce Mike řekl, že prý o mně básní. :D .. Nechtělo se mi tomu ani za mák věřit.. Ale sebejistě jsem to před ním samozřejmě nedala znát.

Za pár dní v chatu Mike opět řekl cosi jakože by mi ho dohodil. :D ..''Děsně miluju dohazování''

Tak jsem spolka svou zásadu, že klukům nikdy nepíšu první a napsala mu.
..Přišlo mi, že to by l totálně jiný člověk. ..Prostě jak nebyl opilý..Tak z něj nešlo tolik upřímnosti,ale za to zas víc inteligence.

Tvrdil, že si z oné akce nic nepamatuje a že at' vyprávim, protože mu to dosud nikdo nechtěl říct. ..Což by vysvětlovalo, proč se o mě už potom nezajímal. ..zajásalo mé egoistické já.

A tak jsem mu tedy převyprávěla onen rozhovor o nabídce k sexu na což dodal, že to zní vtipně a zdůraznil, že si z toho vážně nic nepamatuje a už musel jít..

Isilme řekla, že si myslí, že je to jen zástěrka, že kecá, prostě chlap.

O pár týdnů později jsem k tomu našla i nezvratný důkaz, jenž už jsem bohužel zapomněla.. :D

Takže nad ním pořád visí takový otazník. ..Mno snad se to všechno vyjasní na další chlastačce, na kterou už jsem předem pozvaná. :) ..
..No prostě jsem naivní pipinka, když doufám, že napíše. ..:D

P.S. Vážně miluju, když moje sestra naštve mámu, a máma pak řve na všechny v okruhu 10 metrů..Nesnášim sestru,nenávidim! ..

Románek

28. dubna 2012 v 20:27 | Naivní pipinka
A tak dále.

Na nádraží bylo moc slunce a moc lidí. - Právě v těchto chvílích si říkám, že jsem asi kanibalista.
Poznala jsem jistou Bibi, jasněže má u mě plus za pozitivní kritiku na můj vzhled a celkově se zdála být sympatickou..:)

A pak domluvené ''rande'' ikdyž tomu tak nechci ani za nic říkat, protože he's ''just'' friend for me.

Roman je fajn, má dobrý hudební vkus, jde mu matika (hajzl jeden!) a celkově si s ním dobře rozumím. Bohužel mám pocit, že se ke mně chová o kapinku jinak než jen ke kamarádce. Já..Nedokázala bych s nim chodit prostě. Prostě to neni můj typ..Jo, říkáte si ted' , že toto je jen ubohá výmluva z amerických seriálů. Ale neni.

Ironií je, že skládat mi ty komplimenty Levoslav, tak skáču 20metrů do vzduchu. Fíííha.

A kdyby vás to zajímalo, tak se Naivní pipinka zamilovala do Spectrum X ..:P


You don't recognise..

28. dubna 2012 v 20:03 | Naivní pipinka
Už jsem straašlivě dlouho chtěla napsat článek, ale nějak nebyl time.

Od čtvrtka se pár věcí jakože událo.

,,Stisknout srdce, vymačkat city''
by se hodilo více než bych potřebovala..Naivně jsem si myslela, že když bude ted' Levoslav na Moravě (na nějakým koncertě,nebo co to bylo) tak mi to bude lhostejný..Velmi naivní myšlenka. Je tam teprve druhý den z pěti a já začínám postrádat ten zatracený zelený puntík na fuckbooku. Co puntík, prostě jeho celého.
Tudíž se nemůže Isilme divit, že jsem upadla do mé ňufózní nálady, kdy je pro mne všechno roztomilé,awww,boží atd...Neměla mi totiž říkat, že když napíše : ,,já se mám dobře i když sem střízlivý :D ale jen když mám pro koho žít ;) '' tak tim naráží na city ke mně..Blah,jo vim naivní. Ale chci tomu tak zoufale věřit a ona mě v tom jen podporuje. ..Chci znát váš objektivní názor! :P

V pátek jsem si měla vyzvednout pyramidkový obojek, akorát čd (času dost) nezklamaly. Takže nic. Ale to jen tak okrajově.
Okrajově bych ještě mohla dodat ty sympatický kluky v metru, co se sázeli, jestli mám čočky nebo to jsou moje pravé oči. Hehe, mužete sami posoudit :P


Pop(ík)

26. dubna 2012 v 22:46 | Naivní Pipinka
Ne,ne,ne. Vážně,ale smrtelně vážně, jsem byla naivní, když naše třída měla vybrat nějaké písničky pro ''diskotéku''..Zde je seznam:
 • International love - Pitbull
 • Welcome to Saint Tropez - DJ Antoine
 • Good feeling - Flo-rid
 • Party Rock - LMFAO
 • Levels - Avicii
Tak jo, slyšela jsem jen LMFAA a to mi uplně stačilo. Chce se mi brečet. Neberu někomu, že se mu líbí ta komerční sračka s názvem pop, ale lidi, proberte se. Nechci dělat nějaký promlouvání do duší, jen se na ně podívejte. 1) Málokdo z nich si píše sám texty 2)Málokdo z nich umí zpívat, bez compů by byli nahraný 3)Koukněte se, jak směšně se předvádí jeden před druhým.

Tak třeba váš miláček Lmfao...Pardon, ale někdo ,kdo si dobyje svět tím, že kroutí penisem v gepardovaných spodkách? What the hell?! .. A pak pojmenuje písničku ''Party Rock'' , která je fakt děsný rock, až místy do metalu to jde..XDDD Vždyt' to nemá s rockem nic společného,tak na co si to hraje..Měl to pojmenovat ''Party Pop'' spíš.

A nebo Lady GaGa...Na začátku jsem jí obdivovala za její extravaganci. Nyní? Ani náhodou..Pochopila jsem, že to opět dělá jen za komerčním účelem, aby se zviditelnila. A jméno podle písničky kapely Queen..Že prý na střední poslouchala. Tak proč nepokračovala v tvorbě rocku také? Aha, to bude tim ,že třeba vůbec neumí zpívat. Na pop totiž nemusíte umět zpívat, tam vám upráví hlas comp. A to je to co na rocku a jiných žánrech ocenuji.

Tak to by bylo k mému rozhořčení, co se popu týče.

Jinak se mám parádně, napsala jsem Levoslafovi ,když byl opilý (což jsem předem nevěděla) , každopádně mě nazval ''gothic kráskou'' :D:D ..tak jsem /nebud-zapírat/ nadšená. :) ..Stojim sama proti sobě, miluju ho, ale chci se lásku k němu zakázat..Bojim se, že jsem pro něho ''jenom'' kamarádka.. Ale tak uvidím po přístím víkendu, kdy jsem nám sjednala rande, jak už jsem psala.. Ty jo, vážně chci vidět ten scénář na konci. Jasněže bych ho moc ráda obejmula, ale znáte to..

Dnešek jsem také ještě lemovala s spřízněnou duší, zas jsme si padly do noty, jak jsme na tom bledě....:D

A pak jsem tradičně podělala matiku, ale o tom zas jindy. Good night :P

Haha,she felt in love!

25. dubna 2012 v 23:09 | Naivní Pipinka
Well,kde bych měla začít?

Somewhere. Že by povahou? ..
 • naivní - hrozně moc
 • bezcitná - jen dokud zas kolem neprojde nějaký dlouhovlasý kluk v černé:P
 • cynická - občas bych za to měla dostat facku, je to ode mně fakt hnusný..:D
 • zlá - ,,Ale zas ten tvůj nevrlý postoj''
 • zlomyslná - Muhehe!
 • sarkastická,ironická - někdy je vážně těžké rozeznat, jestli to myslím vážně nebo ironicky/sarkasticky
/whatever,whatever.

A ted' už se vrhneme k dnešnímu dni, dítka.

Ráno jsem byla /s radostí/ nucena jet autobusem, což mě vůbec nepřivádělo na myšlenky, že pojede on. On, tedy Levoslav. Zřetelně jsem cítila jak mi pumpuje srdce...A červený ksicht. Tak jo, jsem do něj zabouchlá...Tohle poblouznění prostě trvá až moc dlouho na to, abych mu mohla říkat jen poblouznění.

Bžžžžžžm. /Takový ten zvuk,co se dělá v seriálech, když jdete do minulosti/ .. Levoslava okukuji už od podzimu...Až nedávno mě pozdravil, a to mě ani neznal..Poté napsal a poté vysvětlil, odkud si o mě toho tolik zjistil. Naivní pipinka samozřejmě předstírala lhostejnost, ale ve vnitřku skákala 20km do vzduchu a výše.

..Vždy ked' nastoupím do toho autobusu, polije mě zvláštní pocit horka jak po obličeji, tak u srdce...Nicméně, jsem si s nim sjednala rande, takže hádáte správně že doslova odpočítávám hodiny do příštího víkendu.

Blá,blá,blá...Má typická naivita.